PROTEKLOG VIKENDA USPJEŠNI OTOČKI ROBOTIČARI I ČLANICE TKD KLUBA GACKA

Ponovno odlični rezultati otočkih robotičara, na otvorenom prvenstvu Austrije, Robo Cup Junior Austrian Open 2018.,  nakon treće vožnje u Linzu, Robo Otočac osvojio je prvo mjesto u Rescue Line Secondary, dok je Gacka Robotics osvojila treće mjesto  u Rescue Line Primary.  Također na državnom natjecanju iz Tehničke kulture u Poreču David Kolak osvojio je 3. mjesto u disciplini Robotsko spašavanje žrtve, pod mentorstvom Igora Naprte.

I članice taekwondo kluba Gacka bile su uspješne proteklog vikenda nastupivši na  taekwondo turniru u Zaprešiću. Nastupile su kadetkinje  Andrea Bartulac koja je osvojila 1. mjesto u kategoriji 41 kg te Karla Lončar koja je osvojila 2. mjesto u kategoriji 47 kg. Na natjecanju je sudjelovalo oko 600 natjecatelja iz 55 klubova iz 5 država.